Estonian Basketball Association

02/13/2018 | News release | Distributed by Public on 02/13/2018 03:30

Täna KML: Heas hoos Tartu sõidab külla G4S Noorteliigale

Alexela Korvpalli Meistriliigas peetakse täna üks kohtumine, kui eelmises mängus BC Kalev/Cramothammustanud Tartu Ülikool sõidab taaskord pealinna, et mõõtu võtta G4S Noorteliigameeskonnaga.

11 võidu ja kuue kaotusega koduse kõrgliiga teisele positsioonile rebinud Tartu on viimasel ajal näidanud väga soliidseid esitusi. TTÜ-le jäädi koduväljakul küll alla, kuid viimasest viiest kohtumisest on võidetud neli. Eriti magus oli kindlasti eelmisel neljapäeval peetud mäng tabeli esimese BC Kalev/Cramoga. Paljudele üllatuseks dikteerisid asjade kulgu Priit Vene hoolealused. VTB Ühisliiga meeskond alistati 75:73.

Hooaja teises pooles on väga heasse mänguvormi jõudnud ka tartlaste 33-aastane mängujuht Tanel Sokk, kes rassis Cramo vastu 32 minutit ja tõi selle ajaga 12 punkti, kaks lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Vigastusest on taastunud ka Steven Cook, kelle kõrgeid õhulende publik kindlasti pikisilmi ootab.

G4S Noorteliiga pole Alexela meistriliigas veel võiduarvet avanud. Meeskonna edukaim punktitooja sel hooajal on Ron Arnar Pehka 14,7 punktiga mängu kohta.

Meeskondade esimeses omavahelises kohtumises jäi peale Tartu Ülikool numbritega 88:59.

Kohtumine Audentese Spordihoone suures saalis algab täna kell 19:30 ja otseülekannet on võimalik jälgida Delfi TV vahendusel.

Homme lähevad KML-is vastamisi Pärnu Sadam ja Tallinna Kalev/TLÜ. Neljapäeval Lõuna-Eesti derbi Tartu Ülikooli ja BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa vahel.