Latvian Financial and Capital Market Commission

02/17/2017 | Press release | Distributed by Public on 02/17/2017 01:34

FKTK atļauj AS 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' akcionāram Gatim Štākam izteikt akciju sabiedrības 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' galīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu

Rīgā, 17.02.2017.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

FKTK atļauj AS 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' akcionāram Gatim Štākam izteikt akciju sabiedrības 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' galīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (turpmāk - FKTK) padome sniedza atļauju AS 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' akcionāram Gatim Štākam izteikt akciju sabiedrības 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' galīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu.

Tā kā Gatim Štākam pieder 95.4% no akciju sabiedrības 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' balsstiesīgo akciju kopskaita, un ārkārtas akcionāru sapulcē Gatis Štāks (13.01.2017.) vienīgais balsoja 'par' akciju sabiedrības 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' akciju izslēgšanu no regulētā tirgus, viņam ir tiesības izteikt galīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu, kas ietver arī obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumu.

Vienas akcijas cena galīgajā akciju atpirkšanas piedāvājumā ir noteikta 2.10 eiro apmērā un atpirkšanas piedāvājuma izteikšanai paredzēts 30 kalendāro dienu termiņš.

Pēc akciju atpirkšanas un akciju izslēgšanas no regulētā tirgus, uzņēmums turpinās komercdarbību saskaņā ar statūtos noteiktajiem darbības veidiem. Piedāvājums neietekmēs akciju sabiedrības 'TALSU MEŽRŪPNIECĪBA' turpmāko darbību un nodarbinātības politiku, stratēģiskus plānus, darba vietu skaitu u.tml.

Turpmākai informācijai:

Agnese Līcīte

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas

Komunikācijas daļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 67774808

E: [email protected]

Vairāk par FKTK:

www.fktk.lv, Twitter.com/FKTK_LV