AC Sparta Praha fotbal a.s.

06/19/2017 | News release | Distributed by Public on 06/19/2017 08:39

Přípravky odehrály své poslední mistrovské zápasy v sezoně

Úvod- Novinky- Zpravodajství- Ženy

Přípravky odehrály své poslední mistrovské zápasy shodně proti chlapcům z Bohnic a turnaj v Mělníku. Starší hráčky dokázaly po velmi dobrém výkonu porazit doma tým z Bohnic. Mladší hráčky naopak těsně prohrály o jednu branku, tentokrát na hřišti v Bohnicích.

V neděli pak sparťanky nově budovaného týmu mladších žákyň odehrály velmi kvalitní turnaj proti chlapeckým týmům v Mělníku. Sparťanky vstoupily dobrým výkonem do turnaje, kde si poměrně hladce poradily s chlapci z Kralup. V dalších utkáních se dařilo střídavě a některé zápasy se povedly a některé méně. Sparta nakonec zakončila turnaj s bilancí 3 výhry, 1 remízou a 3 prohry. Protože ostatní zápasy byly také velice vyrovnané, tak sparťanky smolně obsadily až předposlední místo, když se rozhodovalo mezi 4-7 příčkou v mini tabulce a v ní byla bohužel Sparta nejhorší.

Hodnocení trenéra Klímy: 'Poslední mistrovské zápasy proti chlapcům z Bohnic hráčky v obou kategoriích předváděly kvalitní výkony. Mladším se bohužel nepodařilo využít více z vytvořené převahy a nakonec o gól prohrály. Turnaj v Mělníku musíme nakonec hodnotit kladně až na jeden zápas, který se vůbec nepodařil. V ostatních zápasech jsme s výkony mohly být spokojení, ale také nám turnaj ukázal, že nás čeká v nové sezoně spousty práce.'

AC Sparta Praha - TJ Slovan Bohnice 11:5
Branky: Šedivá 5, Blechová 3, Nováková 1, Málková, Kožuriková 1

TJ Slovan Bohnice - AC Sparta Praha 9:8

Turnaj Mělník:

- FK ČECHIE KRALUPY 3:0 Svobodová,

- FK METEOR PRAHA V111 0:1

- MERKURIA LOBKOVICE 1:0

- FC TEMPO PRAHA 0:2

- FK LETY 0:4

- SK STŘEŠOVICE 1911 1:0 Trachtová

- FC MĚLNÍK 0:0

Nejlepší brankařkou turnaje byla vyhlášena Zuzka Kožuriková