Netflix Inc.

09/25/2021 | Press release | Distributed by Public on 09/25/2021 11:15

TUDUM Özeti: İlk Saatten Tüm Haberler ve Ön Gösterimler →

TUDUM resmen başladı! Hayranlara yönelik ilk küresel etkinlik bugün (25 Eylül) bir sürü heyecan verici flaş haberle, özel ilk bakış materyaliyle, fragmanla ve kliple start aldı. En sevdiğiniz Netflix dizi ve filmlerinin ardındaki yaratıcılar ve yıldızlar da etkinlikte konuk olarak boy gösterdi.

Canlı TUDUM etkinliğinin başlangıcını izleyemediyseniz hiç üzülmeyin! Sizi olan bitenden haberdar etmek ve gelişmeler hakkında sürekli bilgilendirmek için en son haberleri ve en ilgi çekici videoları gün boyu derliyoruz.

Netflix'in dünya çapındaki ilk hayran etkinliği TUDUM'da şimdiye dek tanıtımı yapılan içerikleri sizin için burada bir araya getirdik:

Red Notice : FBI'ın en iyi profil uzmanı. Dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı. Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük dolandırıcı. Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds'ın başrollerde olduğu destansı soygun filminden bu özel klibi izleyin.

Stranger Things: Creel Evi'ne girmenin getirdiği tüm risklere ilişkin sorumluluk size ait. Yakında yayınlanacak dördüncü sezonda bulunan bu en yeni olay yerine ait özel tanıtım filmi sizi bekliyor.

La Casa de Papel: Dizinin son bölümlerinden derlenen bu özel ön gösterimle elveda demeye hazır olun.

TUDUM'un Tarihçesi: Cumartesi günü gerçekleştirilen eğlencelere ilham kaynağı olan etkinliği görmek isteyen hayranlar, Ocak 2020'de Sao Paulo, Brezilya'da düzenlenen ilk TUDUM etkinliğine dönüp bakmalılar. Hem diğer önemli anları görmek, hem de Netflix'in Brezilya ve Latin Amerika'da geçirdiği 10 yılı kutlamak için TUDUM etkinliğinin tamamını izleyin.

Ozark< /a>: Veda turu yakında yayınlanacak dördüncü ve son sezona ait ilk özel görüntülerle devam ediyor.The Harder They Fall : Anne babasını öldüren adamdan (Idris Elba) intikam almak için ekibini yeniden bir araya getiren bir kanun kaçağını (Jonathan Majors) konu alan, yakında yayınlanacak bu kovboy filminin kamera arkasına özel bir bakış.

jeen-yuhs: Çığır açacak yeni belgeselden derlenen bu özel klipte tüm ışıklar Kanye West'in üzerinde. Çekimleri yirmi yıllık bir süreçte yapılan jeen-yuhs, Kanye'nin deneyimlerine dair samimi ve gerçekleri ortaya koyan bir portre. Belgesel, Kanye'nin hem çıkış yakalamaya çalıştığı ve kişiliğini biçimlendiren zamanlarını hem de küresel bir marka ve sanatçı hâline geldiği bugünkü yaşamını gözler önüne seriyor. Bu videonun küfürlü ve argo konuşmalar içerdiğini lütfen göz önünde bulundurun.

De Volta Aos 15(Back to 15): Başrolünde Brezilyalı yıldız Maisa'nın bulunduğu yakında yayınlanacak zamanda yolculuk temalı bu dramanın özel tanıtım fragmanını izleyin.

Maldivas: Annesinin ani ölümüne ilişkin yanıtlar arayan bir kadını konu alan yakında yayınlanacak bu dram-komedinin merkezinde yer alan gizemli apartman Maldivas'ın sakinleriyle tanışın.

Sex Education: Sınıf, kulaklarınızı dört açın! Moordale Ortaokulundan öğrencilerin hazırladığı bu özel bülteni kaçırmak istemezsiniz.

Penceremden< /u>: Bir kızın komşusunu kendisine âşık etme çabalarını konu alan popüler aşk romanından uyarlanan yakında yayınlanacak bu filmle aşk sarhoşu olmaya hazır olun.

Öne çıkan Genç Yetişkin içerikleri: Dünyadaki en harika hayranlarımıza nasıl selam durabiliriz? Tabii ki dünyanın dört bir yanından yakında gösterime girecek Genç Yetişkin projelerinin ilk bakış materyallerini yayınlayarak. Bu projelerin arasında neler mi var? AlRawabi School for Girls, Bienvenidos a Edén, Blood & Water 2. Sezon, Chosen, Colin in Black & White, Dear White People: 4. Cilt, Elite 5. Sezon, Aramızdaki Görünmez Bağlar, Las Niñas de Cristal, Les Liaisons Dangereuses, Locke & Key2. Sezon, Lost in Space 3. Sezon,Aşk 1012. Sezon, Gecenin Dişleri, On My Block4. Sezon,Open Your EyesveEvinde Biri Var. Bu içerikleri ve daha fazlasını ön izlemek için TUDUM etkinliğinin tamamını izleyin.

Dark Desire : 2. Sezonun bu özel ön gösteriminden gözlerinizi alamayacaksınız.

Öne çıkan Hindistan yapımları: Aralarında Finding Anamika, Khufiya veHeeramandi'nin de bulunduğu merakla beklenen Hindistan yapımı film ve dizilerin ön izlemesini kaçırmayın. Yakında yayınlanacak Hindistan yapımı film ve dizi koleksiyonumuz hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bridgerton: En şık Naiplik dönemi giysinizin tozunu alın ve 2. sezondan ilk özel görüntülere (tekrar) âşık olmaya hazır olun.

Daha fazla heyecan verici içerik yakında sizlerle. Son haberler, özel ilk bakış materyalleri ve daha fazlası için TUDUM canlı yayınını izleyin ve bu sayfayı yer imlerinize ekleyin.

Diğer TUDUM eğlencelerimizi kaçırdınız mı? Animelerimiz, Kore ve Hindistan yapımı dizi ve filmlerimiz hakkındaki tüm ilk bakış materyallerine ve haberlere buradan ulaşabilirsiniz.