Ministry of Defence of the Republic of Latvia

04/20/2017 | Press release | Distributed by Public on 04/20/2017 00:55

Aizsardzības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Kurzemi

Rīt, 21. aprīlī, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis dosies reģionālajā vizītē uz Kurzemi, kuras laikā apmeklēs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolu, kā arī tiksies ar Nīcas, Rucavas un Brocēnu novada vadību, lai pārrunātu iespējamās sadarbības virzienus starp pašvaldībām un valsts aizsardzības nozari.

Vizītes ietvaros ministrs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolēniem vadīs lekciju par valsts aizsardzību 'Kā mēs sargājam Latviju?'. Skolēni varēs uzzināt par Latvijas aizsardzības spējām un to stiprināšanu, jauno Valsts aizsardzības koncepciju, aizsardzības nozares aktualitātēm un īstenotajiem projektiem.

Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem lekcijas Latvijas skolās organizē jau vairākus gadus. Lekciju mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību, kā arī citām būtiskām aizsardzības nozares aktualitātēm.

Tāpat reģionālās vizītes laikā aizsardzības ministrs tiksies ar Brocēnu novada jaunsargu vienības instruktoru Jāni Pūpolu, lai pārrunātu Jaunsardzes attīstību, kā arī Jaunsardzes un pašvaldības sadarbības iespējas.

Informāciju sagatavoja:

Aiva Kokoriša
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālrunis: 67335309
E-pasts: [email protected]