Ministry of National Defence of the Republic of Lithuania

10/12/2017 | News release | Distributed by Public on 10/12/2017 02:52

Futbolo aikštelėje susirungė Lietuvai akredituoti gynybos atašė ir Krašto apsaugos ministerijos/Lietuvos kariuomenės komandos

Spalio 11 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko draugiškos futbolo rungtynės tarp Lietuvai akredituotų užsienio gynybos atašė ir bendros Krašto apsaugos ministerijos/Lietuvos kariuomenės komandų. Rungtynes keturių taškų skirtumu laimėjo krašto apsaugos sistemos futbolininkai.

Užsieniečių komanda buvo sudaryta iš aštuonių valstybių atstovų - Baltarusijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Gruzijos, Lenkijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Ukrainos.

Po pirmo rungtynių kėlinio KAM/LK komanda laimėjo rezultatu 6:1, tačiau antrajame kėlinyje užsieniečiams pavyko grąžinti intrigą rungtynėse.

Draugiškas rungtynes laimėjo Lietuvos karių komanda rezultatu 10:6.

Kaip sakė renginio organizatoriai, šių rungtynių tikslas - stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą per neoficialų bendradarbiavimą, susitikti su kolegomis neoficialioje aplinkoje, stiprinti komandinį darbą ir draugystę.

Tokias draugiškas futbolo rungtynes jau keletą metų organizuoja Krašto apsaugos ministerijos tarptautinių ryšių ir operacijų departamentas.