University of Latvia

10/12/2017 | Press release | Distributed by Public on 10/12/2017 02:18

LU Dabas mājā notiks vieslekcija “Apoptosis and Cell Therapy, Evaluation Methodology of Chemotherapeutic Drugs”

Doktorantūras skolas 'Augu un augsnes bioloģisko resursu izpēte ilgtspējīgai izmantošanai' ietvaros, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Torņakalnā, trešdien, 18. oktobrī, plkst. 14.30, 223. auditorijā ar lekciju 'Apoptosis and Cell Therapy, Evaluation Methodology of Chemotherapeutic Drugs' uzstāsies viespasniedzējs Dr. El Habib Dakir no Salamankas vēža izpētes institūta Spānijā.

Interesenti, iepriekš pierakstoties, ir aicināti apmeklēt arī laboratorijas darbu 'Laboratory practices on Immunohistopathology and Molecular Pathology of Patient Derived Xenograft models', kas norisināsies 17. oktobrī no plkst. 16.30 līdz 19.30, 440. laboratorijā Dr. El Habib Dakir vadībā.

Doktorantūras skola 'Augu un augsnes bioloģisko resursu izpēte ilgtspējīgai izmantošanai' pastāv kopš 2010. gada. Tajā studē LU Bioloģijas fakultātes un Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, kā arī Daugavpils Universitātes studenti. Lekcijas nolasījuši vairāk nekā 30 ārzemju vieslektori. Sīkāka informācija par doktorantūras skolu atrodama šeit.