Volleyball Federation of Serbia

09/13/2017 | News release | Distributed by Public on 09/13/2017 01:18

Sreda slobodan dan u Ljubljani – Slovenija, Brazil i Bugarska najbliži polufinalu

MLAĐE SENIORKE (do 23) - III SP 2017.

[Attachment] Sreda je slobodan dan na III SP 2017. za mlađe seniorke, igračice do 23 godine, u Ljubljani. Posle tri odigrana kola najveće šanse za plasman u polufinale imaju Slovenija, Brazil i Bugarska.

Utakmice se igraju po test pravilima FIVB na 4 dobijena seta, a svaki set do 15 poena. Za pobede od 4:0 i 4:1 dobijaju se 3 boda, a za pobedu od 4:3 pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Takođe, prilikom smeč servisa, serverima nije dozvoljeno da doskoče u teren.

MLAĐE SENIORKE (do 23) - III SP 2017. - LJUBLJANA (dvorane Stožice i Tivoli), SLOVENIJA (10 - 17. septembar):

A GRUPA:

1. KOLO - NEDELJA, 10. SEPTEMBAR:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA - EGIPAT 4:2 (12:15, 15:6, 15:8, 15:12, 15:17, 19:17)

SLOVENIJA - ARGENTINA 4:0 (15:11, 15:10, 15:10, 15:8)

KINA - TAJLAND 4:0 (15:11, 15:6, 15:11, 15:12)

2. KOLO - PONEDELJAK, 11. SEPTEMBAR:

TAJLAND - ARGENTINA 4:2 (11:15, 15:5, 15:10, 15:12, 13:15, 15:10)

KINA - EGIPAT 4:2 (10:15, 15:11, 12:15, 15:10, 15:7, 15:7)

SLOVENIJA - DOMINIKANSKA REPUBLIKA 4:1 (15:11, 15:9, 11:15, 19:17, 15:11)

3. KOLO - UTORAK, 12. SEPTEMBAR:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA - ARGENTINA 4:3 (21:23, 12:15, 15:12, 17:15, 16:14, 20:22, 15:5)

SLOVENIJA - KINA 4:0 (15:11, 15:12, 15:5, 15:8)

EGIPAT - TAJLAND 4:2 (15:9, 7:15, 15:11, 9:15, 16:14, 15:4)

TABELA:

1. SLO 3 3 0 12:1 9

2. CHN 3 2 1 8:6 6

3. DOM 3 2 1 9:9 5

4. THA 3 1 2 6:10 3

5. EGY 3 1 2 8:10 3

6. ARG 3 0 3 5:12 1

4. KOLO - ČETVRTAK, 14. SEPTEMBAR:

ARGENTINA - EGIPAT 14.00

SLOVENIJA - TAJLAND 17.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA - KINA 20.00

5. KOLO - PETAK, 15. SEPTEMBAR:

KINA - ARGENTINA 14.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA - TAJLAND 17.00

SLOVENIJA - EGIPAT 20.00

B GRUPA:

1. KOLO - NEDELJA, 10. SEPTEMBAR:

BRAZIL - KENIJA 4:0 (15:2, 15:5, 15:11, 15:10)

TURSKA - KUBA 4:0 (15:12, 16:14, 17:15, 15:8)

BUUGARSKA - JAPAN 4:2 (15:13, 13:15, 11:15, 15:13, 15:12, 15:11)

2. KOLO - PONEDELJAK, 11. SEPTEMBAR:

BUGARSKA - KENIJA 4:0 (15:1, 15:5, 15:6, 15:11)

JAPAN - KUBA 4:0 (15:12, 15:12, 15:7, 15:13)

BRAZIL - TURSKA 4:0 (17:15, 15:12, 15:6, 15:12)

3. KOLO - UTORAK, 12. SEPTEMBAR:

TURSKA - KENIJA 4:0 (15:6, 15:5, 15:12, 15:11)

BRAZIL - JAPAN 4:1 (14:16, 15:13, 15:11, 17:15, 15:10)

BUGARSKA - KUBA 4:3 (10:15, 12:15, 11:15, 15:10, 15:10, 15:11, 15:6)

TABELA:

1. BRA 3 3 0 12:1 9

2. BUL 3 3 0 12:5 8

4. TUR 3 2 1 8:4 6

3. JPN 3 1 2 7:8 3

5. CUB 3 0 3 3:12 1

6. KEN 3 0 3 0:12 0

4. KOLO - ČETVRTAK, 14. SEPTEMBAR:

KUBA - KENIJA 14.00

BUGARSKA - BRAZIL 17.00

TURSKA - JAPAN 20.00

5. KOLO - PETAK, 15. SEPTEMBAR:

JAPAN - KENIJA 14.00

TURSKA - BUGARSKA 17.00

BRAZIL - KUBA 20.00

SUBOTA, 16. SEPTEMBAR:

POLUFINALE:

A 1 - B 2 15.30

B 1 - A 2 18.30

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 - 8. MESTA:

A 3 - B 4 15.30

B 3 - A 4 18.30

NEDELJA, 17. SEPTEMBAR:

FINALE: 19.00

MEČ ZA TREĆE MESTO: 19.00

MEČ ZA PETO MESTO: 16.00

MEČ ZA SEDMO MESTO: 16.00