Results

Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret AS

11/08/2019 | Press release | Distributed by Public on 11/09/2019 09:02

Büyük Beşiktaş Taraftarı, Geleceğe Nefes Oluyor

Gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye bırakabilmek için 11 Kasım Pazartesi günü saat 11:11'de, 81 ildeki 2023 noktada 3 saat içinde tam 11 milyon fidan toprakla buluşacak.

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemizde ve dünyada her daim övgülere mazhar olan Türkiye'nin en güçlü sivil toplum örgütü Beşiktaşımız, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın daha yeşil bir Türkiye için başlattığı, ağaç ve orman sevgisini geliştirmeyi amaçlayan sosyal sorumluluk projesini yürekten destekliyor ve Büyük Beşiktaş Taraftarı'nı 'Geleceğe Nefes Ol'maya davet ediyor.

11 Kasım'da yurt genelinde gerçekleştirilecek ağaçlandırma seferberliği için yurt içinde ve yurt dışında kalbi Türkiye ile atan vatandaşlarımız fidan sahiplenebilecek ya da bağışta bulunabilecek. Tek yapılması gereken ise 'Geleceğe Nefes' gelecegenefes.com internet sayfası üzerinden Türkiye'nin istenilen bölgesinde dikilecek 5 kadar ağaca kendinizin ve aile bireylerinizin isimlerini vererek fidan sahiplenmek ya da bağışta bulunmak.

Haydi Büyük Beşiktaş Taraftarı! 'Daha Yeşil Bir Türkiye İçin' tüm yurtta fidanları toprakla buluşturuyor, 'Geleceğe Nefes Ol'uyoruz!