Results

SIMPLE SA

06/03/2020 | News release | Distributed by Public on 06/03/2020 00:49

Czerwiec pod znakiem spotkań online. Zapraszamy na bezpłatne webinaria

Zapraszamy na bezpłatne webinaria dzięki którym poznasz nowe narzędzie do optymalizacji produkcji, a także dowiesz się jak wyciągnąć więcej korzyści z naszych rozwiązań.

W najbliższych tygodniach specjaliści z firmy Simple SA poprowadzą 3 bezpłatne spotkania online. Eksperci omówią funkcjonalności systemu ERP: Planowanie pod zamówienie i Zarządzanie majątkiem firmy oraz zaprezentują narzędzie do optymalizacji produkcji - SIMPLE.APS. Podczas sesji prowadzący pokażą Klientom, jak sprawnie korzystać z oferowanych przez Simple modułów oraz opowiedzą o korzyściach z wdrożenia systemu SIMPLE.APS. Ilość miejsc ograniczona.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu?

Kliknij w interesujący Cię temat i zapisz się już dzisiaj!

Dedykowane Klientom spotkanie:
Planowanie pod zamówienie - poznaj funkcjonalność i związane z nią korzyści, 9 czerwca o godz. 11:00

Dowiedz się, jak korzystać z funkcjonalności Planowanie pod zamówienie. Wykorzystaj wszystkie możliwości i usprawnij funkcjonowanie swojej firmy!

SIMPLE.APS - dowiedz się więcej o innowacyjnym narzędziu do optymalizacji i planowania produkcji,
16 czerwca, godz. 11:00

Chcesz zoptymalizować procesy produkcyjne w Twojej firmie? Poznaj SIMPLE.APS - nowatorskie narzędzie oparte na AI (sztucznej inteligencji), ML (Machine Learning) i algorytmie ewolucyjnym. Obniż koszty produkcji, pozwól sztucznej inteligencji usprawnić proces wytwórczy!

Dedykowane Klientom spotkanie:
Zarządzanie Majątkiem Firmy - sprawdź co możesz zyskać dzięki tej funkcjonalności,
23 czerwca, godz. 11:00

Wykorzystaj rozwiązanie umożliwiające obsługę zasobów materialnych Twojej firmy. Usprawnij obsługę remontów firmowych, inwestycji i budżetów z funkcjonalnością Zarządzanie Majątkiem Firmy!

Wybierz temat i zapisz się już dziś!