Cabinet of Ministers of Ukraine

10/23/2021 | Press release | Distributed by Public on 10/23/2021 07:26

Михайло Федоров зустрівся із представниками компанії Thales

Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федорова в Парижі зустрівся із представниками компанії Thales, яка спеціалізується на розробці високотехнологічної продукції для оборони та безпеки, аерокосмічної промисловості та транспортування. У компанії є офіси та науково-дослідні центри в 56 країнах світу.

Під час зустрічі сторони обговорили питання інструментів, створених на основі штучного інтелекту, цифрових документів та кібербезпеки. Компанія провела презентацію щодо рішень з кібербезпеки, адаптованих конкретно під потреби держави у контексті прогнозу, виявлення та протидії кіберзагрозам вразливим та критичним галузям для країни.

Михайло Федоров презентував цифрові досягнення України та розповів про систему кіберзахисту та протистояння кіберзагрозам.

"Вміння протистояти кібератакам критично важливе для кожної держави у сучасному цифровому світі. Це сфера, яка потребує постійного покращення та оновлення рішень. Тому Україна зацікавлена в обміні досвідом, спільних навчаннях та практичній взаємодії з іншими країнами. Ми готові активно долучатися до міжнародних проектів", - зазначив Михайло Федоров. Компанія планує незабаром відкрити офіс в Україні та вже активно працює над цим.