Ministry of Agriculture of the Republic of Lithuania

02/27/2020 | News release | Distributed by Public on 02/27/2020 08:13

Pluoštinių kanapių augintojai skatina verslo partnerystę

Vasario 28-29 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje įvyks pirmoji Lietuvos pluoštinių kanapių verslo paroda ir ateities sandorių mugė 'Cannabis Hub.LT-2020'. Jos metu organizuojama ir tarptautinė konferencija 'Pluoštinių kanapių verslo vystymas: gerosios patirties ir inovacijų sklaida skatinant verslo partnerystę'.

XXI a. vadinamas bioekonomikos amžiumi. Pluoštinių kanapių verslas yra akivaizdus šios draugiškos aplinkai ekonomikos lyderis.

Parodos ekspozicija atspindės visą pluoštinių kanapių verslo ciklą, t. y. kelią 'nuo lauko iki stalo'.

Renginio metu besidomintys kanapių auginimu galės susipažinti su specializuota žemės ūkio technika, pabendrauti su pluoštinių kanapių sertifikuotų sėklų pardavėjais ir šiuolaikiškas kanapių auginimo technologijas propaguojančiais specialistais, ekologinių trąšų, augalų apsaugos priemonių ir biostimuliatorių gamintojais ir pardavėjais, mokslo, konsultavimo ir valdžios institucijų atstovais.

Sandorių mugėje kartu su Lietuvos verslininkais taip pat dalyvaus Latvijos, Ukrainos ir Vokietijos verslo atstovai. Šioje mugėje savo paslaugas galės pasiūlyti asmenys, kurie pluoštinių kanapių derliaus nuėmimo metu nori į savo ūkius priimti talkininkus, ir tie, kurie atostogų metu nori padirbėti kanapių laukuose.

Vartotojai degustacijų metu galės paragauti produktų iš kanapių.

Su konferencijos programa galima susipažinti čia.

Parodos lankymas ir dalyvavimas konferencijoje - nemokamas.