University of Latvia

03/20/2017 | Press release | Distributed by Public on 03/20/2017 02:50

DF aicina uz Atvērto durvju dienu 22. martā

Datorikas fakultāte aicina studētgribētājus 22. martā plkst. 14.30 uz Atvērto durvju dienu! Viesus uzrunās Datorikas fakultātes dekāns, studiju programmu direktori un studentu pašpārvaldes pārstāvji, būs iespēja uzzināt papildu informāciju par studiju programmām un uzdod jautājumus. Pasākums notiks Raiņa bulvārī 19, 12. auditorijā, un būs vērojams arī tiešraidē LU portālā.

Datorikas fakultāte piedāvā: spēcīgu un vispusīgu pasniedzēju kolektīvu, Eiropas ekspertu atzītas integrētas teorētiskās un praktiskās studijas ar lielu apakšvirzienu izvēli, izlīdzinošos kursus nepietiekošu vidusskolas zināšanu gadījumā un brīvprātīgas izcilības studijas tiem, kas grib un var apgūt vairāk, nekā programmā paredzēts, studijas pašā Rīgas centrā, valsts budžeta vietas visiem sekmīgajiem, daudzpusīgu ārpusstudiju dzīvi.

2012. gadā DF studiju programmas ieguvušas Eiropas kvalitātes zīmi jeb Euro-Inf Quality Label, kas apliecina studiju programmu kvalitāti un spēju konkurēt ar citu Eiropas augstskolu studiju programmām. Šī zīme ir Eiropas līmeņa universitāšu profesoru un tautsaimniecības profesionāļu apliecinājums, ka programma atbilst izvirzītajām prasībām, tā parāda, ka programma nodrošina, ka tās absolvents ir apguvis visu svarīgāko un sasniedzis programmas izvirzītos rezultātus, kas ir atbilstoši Eiropas kvalitātes zīmes nosacījumiem.

Datorikas fakultātes pasniedzēji ir vienlīdz stipri gan teorijā, gan ir guvuši praktisko pieredzi, strādājot industrijā, savukārt DF absolventus sastapsi gan Latvijas lielākajos uzņēmumos, gan veiksmīgos iesacējuzņēmumos. Turklāt labās angļu valodas zināšanas paver mūsu absolventiem iespēju strādāt jebkurā pasaules valstī.

Izvēlies Eiropas ekspertu akreditētas, studentu augsti novērtētas un pasaules TOP 5% iekļautas studijas - nāc studēt Datorikas fakultātē!

Seko līdzi DF aktualitātēm Facebook un Twitter!