Results

Estonian Basketball Association

01/10/2019 | News release | Distributed by Public on 01/10/2019 03:59

Paide Viking Window teenis tugeva neljanda veerandi toel magusa võidu

Saku I liigas teenis kolmapäeval magusa võidu Paide Viking Window, kes suutis võõral väljakul murda Tartu Ülikool/Kuremaa SK numbritega 82:80.

Neljandale veerandile minnes oli tartlaste eduseis kasvanud 12-punktiliseks ning otsustava perioodi alguses jäädi suisa 14 silmaga taha, kuid külalised ei andnud anna ning tulid 19.0 spurdi toel mängu tagasi. Sass Karemäe kaks tabavat vabaviset kasvatasid Paide eduseisu 81:77 peale, millele vastas tabava kaugviskega Patrik Saal. Sten Olmre tabas joonelt kahest ühe ning viimane sõna jäi tartlastele, kuid Jaanus Annoki kaugvise ei tabanud.

Sass Karemäe tõi Paide resultatiivseimana 18 punkti ja võttis 8 lauapalli. Siim Kams lisas 13 punkti ja 9 lauapalli. Sten Olmre arvele jäi 13 silma, 7 lauapalli ja 6 söötu.

Tartlaste poolelt tõusis üleplatsimeheks Joonas Anton Jürgenstein 19 punkti ja 4 sööduga. Patrik Peemot kogus 13 silma, 5 lauapalli ja 6 söötu.

Neljapäeval võõrustab Rapla KK/Kohila Sadolini Spordihoones Tamsalu Los Toros/TalTechi meeskonda.