Results

BC Kauno Žalgiris

03/18/2017 | News release | Distributed by Public on 03/19/2017 08:29

NKL: ketvirtajame kėlinyje sustoję jaunieji žalgiriečiai užbaigė savo sezoną (0)

2017.03.18

Savo pasirodymą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) baigė Tomo Masiulio treniruojami Kauno 'Žalgirio' dubleriai, kurie trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir nusileido Marijampolės 'Sūduvos-Mantingos' krepšininkams rezultatu 68:90.

Susitikimą išvykoje sėkmingai pradėjo Granto Vasiliausko vedami kauniečiai, pirmavę - 8:2. Antroje kėlinio dalyje septynis taškus paeiliui rinko Laurynas Birutis, savo indėlį įnešė Lukas Uleckas, Kristupas Žemaitis, tad pirmąsias dešimt minučių laimėjo svečiai - 21:19.

Antrajame kėlinyje NKL čempionai įjungė aukštesnę pavarą ir grėsmingai truktelėjo į priekį - 21:26. Situacijai blogėti neleido nepriekaištingai veikęs L.Biručio ir Gyčio Masiulio tandemas, prieš antrą rungtynių pusę išlaikęs varžovus pakankamai arti - 37:45.

Po didžiosios pertraukos du reikalingus tolimus šūvius smeigė L.Uleckas, o toliau siautęs L.Birutis mažino atsilikimą iki 51:57. Prieš pat lemiamą ketvirtį pasižymėti suspėjo ir aikštėje pasirodęs Elvis Juozaitis - 53:60.

Ketvirtajame kėlinyje iki tol buvusi intriga pamažu blėso, mat vos per keletą minučių deficitas išaugo iki 55:72. Iš viršaus įkrovė G.Masiulis, bet tai buvo viską ką kauniečiams pavyko nuveikti per septynias minutes, tad rungtynių ir serijos nugalėtojas jau nebekėlė abejonių - 57:84. Per likusį laiką atotrūkį apkandžiojo sužibėjęs Martynas Arlauskas, iš toli iššovęs Marius Valinskas bei pirmuosius savo taškus rinkęs Volodymyras Markovetskis - 68:90.

'Žalgiris-2': L.Birutis 25 (11/16 dvit., 12 atk. kam.), G.Masiulis 16 (5 atk. kam.), L.Uleckas 8 (2 per. kam.), G.Vasiliauskas 6, M.Arlauskas 5 (2 per. kam.), M.Valinskas 3 (5 rez. perd.), E.Juozaitis 2, K.Žemaitis 2 (8 rez. perd.), V.Markovetskis 1.

'Sūduva-Mantinga': A.Kieža 25 (8/12 dvit., 3/5 trit.), D.Domarkas 13 (3/3 trit., 5 rez. perd.), D.Griškėnas 13 (4/5 dvit.), G.Matulis 11 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blk.).