Estonian Olympic Committee

02/17/2017 | Press release | Distributed by Public on 02/17/2017 03:31

Täna Euroopa Noorte Olümpiafestivalil: stardis kaks Eesti teatevõistkonda

Täna, 17. veebruaril, mis on ühtlasi talvise Euroopa noorte olümpiafestivali viimane võistluspäev Türgis Erzurumis, asuvad võistlema murdmaa- ja laskesuusatamise segateatevõistkonnad.

Kell 9.30 (Eesti aja järgi) alustavad segateatevõistlust nii murdmaasuusatajad kui ka laskesuusatajad. Murdmaakoondise eest võistlevad Christopher Kalev, Telioora Ojaste, Martin Himma ja Stine-Lise Truu, laskesuusakoondises Ksenia Pribõlovskaja, Hanna Moor, Kristo Siimer ja Marten Aolaid.

Sel nädalal Türgis Erzurumis toimuval talvisel Euroopa noorte olümpiafestivalil on Eesti koondis esindatud 19 sportlasega viiel alal - laskesuusatamine, murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, suusahüpped ja iluuisutamine. Olümpiafestivalil võistlevad 14-18-aastased sportlased.

Kõik fännid ja põidlahoidjad saavad Eesti koondisele kaasa elamiseks alla laadida Euroopa Noorte Olümpiafestivali 2017 ametliku äpi, mis toimetab reaalajas võistlustulemused, uudised, videod, fotod ja muud materjalid otse Erzurumist operatiivselt nutiseadmetesse. Äpp võimaldab salvestada ka valikuliselt võistlusgraafikut, nii et valitud lemmikalade algusajast annab äpp ise märku - nii ei jää ühelegi võistlusele kaasa elamata. Äpi leiab App Store'ist ja Google Play Store'ist märksõna all 'EYOF 2017 ERZURUM' või järgmistelt linkidelt: Google Play Store ja App Store

Erzurumi olümpiafestivali jälgimiseks on veel mitmeid võimalusi:
Võistluste ametlik koduleht: http://www.eyof2017erzurum.org
Eesti Olümpiakomitee koduleht: http://www.eok.ee
Facebook: https://www.facebook.com/eyof2017erzurum
Instagram: https://www.instagram.com/eyof2017erzurum
Twitter: https://twitter.com/eyof2017erzurum
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCh7DhudT1tteIreuk_fVmPA