University of Latvia

03/20/2017 | Press release | Distributed by Public on 03/20/2017 05:16

LU Botāniskais dārzs aicina tirgotājus pieteikt dalību Lieldienu tirdziņā

Līdz ar astronomiskā pavasara iestāšanos Latvijas Universitātes (LU) Botāniskais dārzs aicina tirgotājus, dažādu amatu pratējus, māksliniekus, zemnieku saimniecības, daiļamata meistarus, pārtikas ražotājus, grāmatu izdevējus un dizainerus pieteikties Lieldienu tirdziņam, kas notiks Pirmajās Lieldienās, 16. aprīlī, LU Botāniskajā dārzā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2.

Pirmajās Lieldienās Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs, tērpies zaļu pumpuru rotā, aicinās baudīt pavasara atnākšanu, dabas atmošanos un Latvijas lauku labumus Lieldienu tirdziņā. Botāniskais dārzs tirdziņa laikā saviem apmeklētājiem piedāvās ne vien raibu pašmāju ražotāju produktu klāstu, bet arī iespēju izšūpoties Lieldienu šūpolēs, ripināt krāsainās olas un citus izklaides pasākumus.

Tirdziņš darbosies svētdien, 16. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 19.00.

Tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību Botāniskā dārza Lieldienu tirdziņā līdz šā gada 10. aprīlim (ieskaitot), elektroniski nosūtot pieteikumu (pieteikuma forma šeit!) uz e-pasta adresi: [email protected]

Tirdzniecības noteikumi.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. No 1.oktobra līdz 31. martam dārzs un Tropu tauriņu māja apmeklētājiem ir atvērti no plkst. 10.00 līdz 16.00, bet aprīlī no 10.00 līdz 19.00. Ieejas maksa Botāniskajā dārzā: skolēniem - EUR 1,90, studentiem un pensionāriem - EUR 2,40, pieaugušajiem - EUR 3,40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem.

Plašāka informācija LU Botāniskā dārza tīmekļvietnē.