Cabinet of Ministers of Ukraine

07/26/2021 | Press release | Distributed by Public on 07/26/2021 07:48

Юлія Лапутіна: Порядок денний ветеранської політики має бути проактивним

Долучитися до формування кадрової політики у регіонах закликала Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна учасників чергового засідання Громадської ради при Міністерстві.

«Ми повертаємо ветеранську політику в порядок денний регіональних чиновників, долаючи бюрократичну інерцію», - наголосила Юлія Лапутіна.

На її думку, попри те, що питання соціального захисту та активного повернення ветеранів до мирного життя є пріоритетними у керівництва держави та центральних органів виконавчої влади, на рівні місцевої бюрократії визначальними на практиці залишаються старі стереотипи «соцзабезів».

«Тому ветерани мають потужно і предметно долучатися до ухвалення рішень у громадах, бути активним ядром органів місцевої влади, бути лідерами у протидії корупції та байдужості чиновників», - підкреслила очільниця Мінветеранів.

Звертаючись до членів Громадської ради, вона нагадала, що очікує від них оперативних повідомлень щодо ефективності роботи територіальних органів Міністерства і запросила ветеранів брати участь у конкурсах на посади державної служби у цих структурах.

На засіданні Громадської ради також обговорювалися питання житла та медичних програм для захисників України, забезпечення безоплатного проїзду ветеранів та інших категорій громадян шляхом впровадження автоматизованих систем обліку в громадському транспорті.