Real Sociedad de Futbol SAD

12/11/2018 | News release | Distributed by Public on 12/11/2018 03:13

Zubietako golak

Basconia 0 - 0 Real Sociedad C

Realaren hamaikakoa:

Bastida, Gabilondo, Blasco, Ezkurdia, Crotto, Elizondo, Olasagasti, Alkain, Garrido, Aranzabe, Aguirre.

Jokatu zuten ere Pacheco, Lobete, Hernández.

Urola 0 - 6 Real Sociedad B

Realaren hamaikakoa:

Lete, Amuchastegui, Solozabal, Balerdi, Lasa, Larrañaga, Viles, Fernández, Sarasola, Tores, Campos.

Jokatu zuten ere Roda, Guridi, Uria, Uranga, Iparraguirre (PS).

Golak: 0-1: Fernández, min. 2; 0-2: Campos, min. 32; 0-3: Propia puerta, min. 57; 0-4: Campos, min. 58; 0-5: Amuchastegui, min. 69; 0-6: Fernández, min. 89.

Jubenilen Ohorezko Maila 2 - 0 Valvanera

Realaren hamaikakoa:

Ayesa, Recio, Pérez, Manso, Zoilo, Cantero, Zubillaga, Lobete, Kortajarena, Martín, García.

Jokatu zuten ere Balda, Ruiz, Goñi, Salaberria.

Golak: 1-0: Lobete, min. 22; 2-0: Kortajarena, min. 35.

Hernani 0 - 1 Easo

Realaren hamaikakoa:

Fraga, Elkorobarrutia, Muguruza, Sukia, Irazu, Gorrotxategi, San Martín, Almandoz, Turrientes, Ortiz de Guinea, Beloki.

Jokatu zuten ere Karrikaburu, González, Balda, Rodríguez.

Gola: 1-0: Turrientes, min. 64.

Kadeteen Euskal Liga 4 - 2 Eibar

Alineación Real Sociedad:

Arribas, Prieto, Barandiaran, Otaegi, Gastesi, Marín, Vitoria, Gourmat, Lizaso, Agote, Pereira.

Jokatu zuten ere Pascual, Pontones, González de Heredia, Manterola, Gibelalde.

Golak: 1-0: Pereira, min. 4; 2-0: Lizaso, min. 13; 3-2: Gourmat, min. 66; 4-2: Pontones, min. 77.

Ohorezko Kadetea 5 - 1 Beasain

Realaren hamaikakoa:

Obregozo, Álvarez, Arratibel, Astigarraga, Jiménez, Gibelalde, Beitia, Pontones, García, Martín, Del Puerto.

Jokatu zuten ere Landa, Gourmat, Montagne, Lete.

Golak: 1-0: García, min. 11; 2-0: Beitia, min. 19; 3-0: Del Puerto, min. 40; 4-0. Del Puerto, min. 45; 5-0: Landa, min. 63.

Infantila (1. Kadetea) - Trintxerpe

Realaren hamaikakoa:

Zango, Yaniz, Arruti, Behobide, Laboreria, Gaztañaga, Zeziaga, Gabilondo, Rodríguez, Landa, Mariezkurrena.

Jokatu zuten ere Eceizabarrena, Sudupe (OA), Fernandorena, Ibarrondo.

Infantil Txikia (Ohorezko Infantila) 1 - 1 Euskalduna

Realaren hamaikakoa:

Aldekoa, Ramos, Segurola, Amenabar, Sarabia, Guembe, Oleaga, Olasagasti, Larrañaga, Álvarez, Arenzana.

Jokatu zuten ere Froilán, Insausti, Astiazaran, Ruiz de Illa, Martín.

Gola: 1-1: Ruiz de Illa, min. 72.