Results

Ruch Chorzow SA

09/19/2020 | Press release | Distributed by Public on 09/19/2020 14:09

Mariusz Śrutwa skomentuje mecz z Lechią!

Dla wszystkich kibiców, którzy będą oglądać internetową transmisję ze spotkania z Lechią Zielona Góra, mamy niespodziankę - współkomentatorem meczu będzie Mariusz Śrutwa!

Transmisja prowadzona będzie w systemie pay-per-view. Koszt dostępy wynosi 12 zł. Mecz z Lechią zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę przy Cichej. Początek o godz. 19:20.

Sprzedaż dostępów trwa tutaj - tv.ruchchorzow.com.pl.

INSTRUKCJA OBSŁUGI:

Krok 1

Utworzenie konta. Wchodzimy na tv.ruchchorzow.com.pl. Klikamy 'utwórz konto' w module logowania.

Krok 2

Wypełnij formularz rejestracyjny wpisując przynajmniej imię, adres e-mail oraz uzupełniając pole 'weryfikacja kodu' czterema cyframi odczytanymi z obrazka powyżej. Jeżeli nie jesteś w stanie odczytać czterech cyfr, kliknij ikonkę odświeżenia obrazka, aby wygenerować inny, łatwiejszy do odczytania.

Krok 3

Po utworzeniu konta system nada nowe hasło do konta. Hasło zostanie wyświetlone powyżej oraz wysłane na Twój adres e-mail. Przy pierwszym logowaniu na nowe dane zostaniesz poproszony o akceptację regulaminu serwisu. System poprosi również o zmianę wygenerowanego hasła na inne. Od tej pory do serwisu będziesz się logował hasłem ustanowionym przez Ciebie w tym kroku.

Krok 4

Aby wykupić transmisję przejdź na stronę 'Najbliższe transmisje'.

Przy wybranym meczu znajduje się przycisk 'Kup transmisję', jego kliknięcie przekierowuje do serwisu przelewy24 w celu opłacenia zamówienia. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w serwisie przelewy24.

Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu jej przez przelewy24 (może to się stać od razu po powrocie do serwisu tv.ruchchorzow.com.pl, ale może też potrwać dłużej) dostęp do transmisji zostanie aktywowany. Otrzymasz potwierdzenie e-mail, a ekran 'Najbliższe transmisje' będzie uwzględniał tę, za którą zapłaciłeś.

Transmisje internetowe Ruchu Chorzów do sprawnego działania wymagają łącza internetowego pozwalającego na uzyskanie stabilnego transferu (download) minimum 5 mbps. W przypadku gdy łącze internetowe ma mniejszą szybkość transferu, system będzie starał się dostosować, obniżając jakość transmitowanego materiału.

Transmisje internetowe działają na większości urządzeń komputerowych takich jak komputery, tablety, telefony, telewizory z dostępem do Internetu. Jakość działania jest jednak uzależniona zarówno od szybkości transferu Internetu, jak i od mocy obliczeniowej urządzenia. W przypadku problemów z odbiorem na wybranym urządzeniu prosimy o kontakt pod adresem: [email protected], postaramy się pomóc.

Follow @ruchchorzow1920