Netflix Inc.

04/30/2021 | Press release | Archived content

Premiera filmu „Karnawał” już 2 czerwca na Netflix→

Rozrywka

30 kwietnia 2021
Cały światBrazylia

Ubierz się wystrzałowo i zrób miejsce w salonie, ponieważ duch karnawału wkrótce zawita na Netflix: premiera nowego filmu Netflix 'Karnawał' już 2 czerwca.

Pierwsze zdjęciaTUTAJ

Giovana Cordeiro, GKay, Samya Pascotto i Bruna Inocencio są grupą przyjaciółek o odmiennych charakterach, które jednak idealnie uzupełniają siebie nawzajem. Jedna z nich, internetowa influencerka Nina (Giovana Cordeiro), odkrywa zdradę swojego chłopaka za sprawą popularnego w mediach społecznościowych nagrania. Nina wykorzystuje swoje kontakty, aby pojechać do Salvadoru na karnawał razem z trzema przyjaciółkami i w ten sposób zapomnieć o byłym. Jak się okaże, z tej przygody wyniosą coś więcej niż tylko nowych obserwujących - na roztańczonych ulicach Salvadoru na nowo odkryją wartość przyjaźni.

W obsadzie filmu znaleźli się również Flavia Pavanelli, Micael Borges, Jean Pedro, Nikolas Antunes i Rafael Medrado.

'Karnawał' jest produkcją wytwórni Camisa Listrada we współpracy z Netflix. Scenariusz na podstawie pomysłu Lipy'ego Adlera napisali Audemir Leuzinger i Luisa Mascarenhas, a reżyserem jest Leandro Neri.

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania - bez reklam i zobowiązań.

Informacje o firmie Camisa Listrada

Camisa Listrada produkuje seriale telewizyjne, dokumenty i filmy od 2000 roku. Obecnie jest jedną z najbardziej aktywnych firm produkcyjnych w brazylijskiej branży filmowej. W 2020 roku wytwórnia wypuściła pierwszy film oryginalny Netflix 'Święta, święta i… znowu święta', który obejrzało 26 milionów ludzi w kilkudziesięciu krajach, między innymi w USA, Niemczech, Hiszpanii, Francji i, oczywiście, w Brazylii. 'Święta, święta i… znowu święta' trafił też na listę TOP 3 najpopularniejszych tytułów wśród użytkowników serwisu w Brazylii w ciągu ostatnich 10 lat. Wytwórnia ma również na koncie kilka kinowych hitów, które zgromadziły przed wielkim ekranem prawie 10 milionów widzów w Brazylii, między innymi 'Fala Sério, Mãe!', 'Os Farofeiros', 'Um Suburbano Sortudo' oraz franczyza 'O Candidato Honesto' - prawa do remake'u tego ostatniego filmu negocjowano w kilku krajach. Południowokoreańska wersja wypuszczona w 2020 roku zdominowała box office w weekend otwarcia. Aktualnie firma jest gotowa na nowe wyzwania i ma w produkcji kilka projektów we współpracy ze światowymi gigantami z branży filmowej.