Eversheds Sutherland (International) LLP

01/20/2023 | Press release | Distributed by Public on 01/20/2023 07:23

Kvietimas į vebinarą: valdybos narių ir įmonės vadovo asmeninė atsakomybė. Kaip sumažinti rizikas.

  • Lithuania

20-01-2023

Kompetentinga, profesionali ir subalansuota valdyba yra tvirtas pagrindas kiekvienai įmonei. Su kokiais iššūkiais susiduria valdybos nariai ir kaip sumažinti galimas rizikas? Kokia atsakomybė už įmonei padarytą žalą? Kokios apsaugos priemonės turėtų būti taikomos siekiant sušvelninti valdybos narių ir įmonės vadovo asmeninės atsakomybės riziką.

Maloniai kviečiame į Eversheds Saladžius ir Eversheds Sutherland kolegų Latvijoje ir Estijoje internetinį seminarą apie valdybos narių ir vadovo asmeninę atsakomybę Baltijos šalyse. Webinaro metu pristatysime įstatymų apibrėžtus įsipareigojimus; teismų praktiką nustatant ir vertinant padarytą žalą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje; patarsime, kaip sumažinti asmeninę valdybos narių ir įmonės vadovo asmeninės atsakomybės riziką.

Pranešėjai:

  • Agris Bitāns, vadovaujantysis partneris, Eversheds Sutherland Bitāns, Latvija
  • Maivi Ots, vadovaujančioji partnerė, Jüri-Karl Leppik, vyresnysis advokatas, Eversheds Sutherland Ots & Co, Estija
  • Arnoldas Jokūbaitis, vyresnysis advokatas, Eversheds Saladžius, Lietuva

Data: Sausio 26 d. (ketvirtadienis)

Laikas: 10.30-11.30 val.

Renginys nemokamas, vyks anglųkalba.

Registracija: https://app.livestorm.co/eversheds-sutherland/board-members-liability-and-how-to-mitigate-it?type=detailed

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back